logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Aptamil Devam Sütü 1 350 g

Aptamil Devam Sütü 1 350 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Aptamil Devam Sütü 1 350 g

Aptamil 1/350 Gr.

Bebekler için anne sütünün ne kadar önemli olduğu bilinmektedir. Anne sütünün en önemli özelliği, bol vitamine sahip olmasıdır. Bebeğin fizik ve zihin gelişimi açısından anne sütü gereklidir. Aptamil 1/350 gr.’lık kutu ambalajındaki ürün, anne sütüne en yakın ürün olarak satışa sunulmaktadır.

Bebeklerin ilk altı aylık dönemde sadece anne sütüyle beslenmesi gerekir. Altı ayın sonunda anne sütünün haricinde anne devam sütü olarak Aptamil 1 ürünü tercih edilebilmektedir. Bir annenin devam sütüne bu aylardan önce başlaması için doktora danışması gereklidir.

Anne sütüne ek olarak, içilmeye hazır bebek sütü olarak el değmeden hazırlanan bu ürün, 350 gr.’lık kutulu ambalajında satış raflarındaki yerini almıştır. Her annenin, bebeğini en az 2 yaşına kadar emzirmesi gerekir. Anne sütü, bağışıklık sisteminin güçlenmesi için gereklidir.

Anne sütünün yetişmediği yerde ya da anne sütünü almayan bebeklerde doktora sorularak alınması gereken bu ürün, rahatlıkla hazırlayarak bebeğinize verebileceğiniz bir anne devam sütüdür. www.bizimtoptan.com.tr online marketi bebek ürünleri reyonundan, bebek mamaları bölümüne gelerek bu ürün ve diğer ürünleri inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.