logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Altınkılıç Ballı Muzlu Kefirix 250 g

Altınkılıç Ballı Muzlu Kefirix 250 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Altınkılıç Ballı Muzlu Kefirix 250 g

Altınkılıç Kefirix Ballı Muzlu 250 Gr

Altınkılıç Kefirix Ballı Muzlu 250 Gr; Canlı kefir kültürleriyle fermente edilmiş organik pastörize inek sütünden üretilmektedir. Besleyici, hafif ve lezzet dolu Altınkılıç Kefirix Ballı Muzlu, tatlı çiçek balı ve besleyici muzun hassas bir dengesidir. Doğal olarak bağışıklık ve bağırsak sağlığını destekler.

Tüm Kefir içeceklerimiz milyarlarca bağırsak dostu bakteri içerir, proteinle doldurulur, %100 inek sütünden yapılır ve ilave şeker içermez. Kahvaltınızı veya atıştırmalıklarınızı yenilemek için ödüllü bir yoldur. Sabah gevreklerinizin içine katarak yaban mersini, ceviz ve yulaf ile mükemmel bir tatlı haline getirilebilir.

Protein ve kalsiyum kaynağıdır. B12 ve B2 Vitaminleri içerir, şeker eklenmemiştir, onaylı çiftliklerin ineklerinin sütünden elde edilir, yapay renkler, tatlar ve koruyucular içermez, glütensizdir ve vejetaryenler için uygundur. Doğal olarak oluşan muz ve bal şekerleri içerir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.