logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Altın Yumurta Sarı M 30'lu

Altın Yumurta Sarı M 30'luAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Altın Yumurta Sarı M 30'lu

Altın Yumurta Sarı M ’ /strong>

Altın Yumurta Sarı kahvaltıların öncüsüdür. Oldukça doyurucu ve lezzetlidir. Kahvaltı masalarında yer aldığı gibi diğer öğünlere de çeşit olabilir. Yiyenlerin damağında eşsiz bir tat bırakır bu yumurta. 

Sabah kahvaltı keyiflerine doyuruculuğuyla ve lezzetiyle eşlik eder. Altın yumurta sarı çeşitli pişme alternatifleriyle sevenlerinin tabaklarında yer alır. Bu yumurtanın sevenleri çoktur ve tadını hemen tanırlar. İster rafadan, ister iyice pişerek ister de sahanda kırılarak her haliyle oldukça lezzetlidir. 

Bu yumurtayı sadece kahvaltılarda tercih etmeyiz. Yapılan poğaçaların üzerine, keklerin içine ve çorbalara katılarak kıvam ve lezzet güzelliği verir. Yaz günlerinde hafif bir öğün geçirmek istiyorsanız akla hemen bu yumurta gelir. 

Her haliyle çok lezzetlidir. Bu yumurtanın kokusu ağızları sulandırır. Tereyağlı yemek isteyenler ve zeytinyağlı yemek isteyenler çeşitli lezzetler katarak sofralarında yer verebilirler. Bu yumurtanın sevenleri vazgeçemezler. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.