logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Alpella Karamel Nugalı Bar 35 g 24'lü

Alpella Karamel Nugalı Bar 35 g 24'lüPaket Fiyatı (24 Adet) : 110,40 TL
Birim Fiyat: 4,60 TL
Koli Fiyatı (144 Adet) : 662,40 TL
Birim Fiyat: 4,60 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Alpella Karamel Nugalı Bar 35 g 24'lü

Alpella Karamelli Nuga Bar , çocukların severek tükettiği atıştırmalıktır. Süt ve çikolatanın muhteşem birleşimi içeriğinde karamel eklenildiği takdirde ortaya doyumsuz bir lezzet oluşturmaktadır.
Gün içerisinde açlık hissinizi yatıştıran önemli bir besindir. Dizi izlerken, film seyrederken ya da gün içerisinde herhangi bir aktivite ile uğraşırken  tüketilebilir.
İçeriğinde herhangi bir renklendirici bulundurmaz. Aynı zamanda zararlı katkı maddesi de içermez. Bu sebeple hem kendi sağlığınız hem de çocuklarınızın sağlığı için oldukça doğru bir tercih olmaktadır.
Alpella Karamelli Nuga Bar karamel sevenler için vazgeçilmez bir besindir. Açlığı yatıştıran etkisi bulunduğu gibi aynı zamanda doyurucu bir üründür. Çay ile birlikte muhteşem bir ikili olmaktadır. Günün dilediğiniz saatini dilediğiniz şekilde tüketebilirsiniz. Serin ve kuru bir yerde muhafaza ettiğiniz takdirde daha sağlıklı olmaktadır. Ailenizle, sevdiklerinizle ya da arkadaşlarınızla sohbet ederken tüketebileceğiniz ürün, doyumsuz lezzeti ile damaklarda tat bırakmaktadır.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.