logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Algida Maras Sade 500 ml

Algida Maras Sade 500 mlAdet Fiyatı : 109,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Algida Maras Sade 500 ml

Algida Maraş Sade.

Algida, yıllardır bize sunduğu lezzetli dondurma tadını yeni Algida Maraş sadeile taçlandırarak, maraşın eşsiz sütlü dondurmasını damağımızda bir ömür bırakmayı hedeflemiş! Sütün en yoğun ve lezzeti halini bulabileceğiniz tek dondurma . Seçeneği ile sizi mest edecektir. 

Maraş dondurması bildiğimiz gibi uzaması, kaymaklı oluşu, ağızda bıraktığı sütün tadı bir gelenek haline gelmiş ve Türkiye tanıtımlarında bile Maraş dondurmaları geçmektedir. Sade seçeneğini, dondurmayı yoğun sütlü sevecekler için inanılmaz güzel bir tercih olacaktır. Sadece süt tanıdı alıp, Maraş usulü olsun diyenlerdenseniz bu sizin için yapılmıştır.

Algida maraş sade, özel yapımı ve kalitesiyle tüketicilerine en iyi dondurma hizmeti sunma niteliğinde ve ayrıca özel konuklarınız için en güzel seçenek olacak Algida markalarını gönül rahatlığı ile seçebilir ve sevdiklerinizle bu lezzeti paylaşabilirsiniz. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.