logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Algida Maras Kesme Keçi Süt. Sade 650 ml

Algida Maras Kesme Keçi Süt. Sade 650 mlAdet Fiyatı : 119,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Algida Maras Kesme Keçi Süt. Sade 650 ml

Algida Maraş Kesme Keçi Sütlü Sade

Algida Maraş Kesme Keçi Sütlü Sade , eşsiz köpürmüş sütlü tadıyla, Maraş tescilli dondurma esintisini ayağınıza getiriyor. Karşı koyamayacağınız berrak görüntüsü, dikdörtgen bir pasta kıvamında dizayn edilen bu dondurmadan bir değil, birkaç dilim yemek isteyeceksiniz.

Üstündeki Antep fıstığı katkısıyla, ağzınızda uzatarak eritebileceğiniz; yerken kendinizi kaybederek mutluluktan uçacağınız bu pürüzsüz dondurmayla, sevdiklerinizi de bir araya getirebilirsiniz. 

Yaz gecelerinin ateşli havalarında, dışarıda kutlanılan doğum günlerinde ya da arkadaşlar arasında düzenlenen samimi bir sohbet arasında, Algida Maraş Kesme imdadınıza hızla yetişecektir. Pratik kullanımıyla ve unutulmaz tadıyla, yüzünüzde haz dolu ifadeler bırakacaktır.

Keçi sütünün güçlü tadı, dondurmayı vitaminle beslerken, kaşıkla sıyıracağınız o ilk beyaz lokmadan sonra, dilinizdeki lezzet darbesini anında hissedeceksiniz. Fıstıklarla karışan sütün size etkisi sarsıcı olacak. Kırmızı, otantik paket dizaynıyla da dikkat çeken dondurma, buzluklarınızın baş tacı halini gelecek. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.