logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Algida Magnum Mini Badem 6x55 ml

Algida Magnum Mini Badem 6x55 mlAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Algida Magnum Mini Badem 6x55 ml

Algida Magnum Mini Badem ’ 360

Dondurmanın en nefis hali Algida magnum mini badm 6’lı ile sizlere sunulmuş ve içerisindeki gerçek badem tadı dilden dile dolanmaktadır. Algida dondurmalarının serinletici etkisini bulduğunuz, badem ile bütünleşen üstelik 6’lı seçeneği ile siz ve ailenizin vazgeçilmez dondurmasıdır. 

Evinize gelecek olan özel misafirleriniz için hiç düşünmeden alabilir, bu lezzete ortak olabilirsiniz. Algida dondurmaları gerçek taze sütten üretilmekte ve Algida, tüm dünyaca bilinen gıda güvenliğini en üst zirvede yürüten firma özelliği ile, kalıplaşmış ve çok sevilen ürettikleri çeşit çeşit dondurma türleri muazzam niteliğindedir. Bu lezzet başka hiçbir tat da zor bulunur ve içerisinde ki badem kıvamını doyasıya hissedeceğiniz özelliği ile üstelik bir pakette 6’lı olması fiyat seçeneğini de uyguna çekmektedir. 

Algida magnum mini badem tam sizlerin damak zevkine göre hazırlanmış, içi badem dışı çikolata kaplı çubuk dondurmanın lezzetine doyamayacaksınız.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.