logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Algida Magnum Beyaz Çikolatalı 100 ml

Algida Magnum Beyaz Çikolatalı 100 mlAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Algida Magnum Beyaz Çikolatalı 100 ml

Algida Magnum Beyaz

Beyaz çikolata sevenlerin favorisi Magnum Beyaz, yoğun lezzetiyle yaz aylarında serinletmeye devam ediyor. Beyaz çikolatanın badem ile mükemmel uyumunu ortaya koyan Algida, kalitesiyle dondurma konusunda pek çok insana aradığı hizmeti sunmaktadır. 

Algida Magnum Beyaz dışında badem ile tamamlanmış beyaz çikolata kaplaması, içinde çikolata tanecikleri ile vanilyanın buluşması sonucunda tatlı ihtiyacına birebir gelmektedir! Magnum Beyaz içerdiği karbonhidrat ve vitaminler sayesinde gün içerisinde kaybettiğiniz enerjiye geri kazanmanıza yardım eder. 

Beyaz çikolatalı kaplaması ile stresinizi azaltan Magnum Beyaz, mutluluk hormonu salgılanmasına yardımcı olur. İçerisinde A, C, D, E, B2, B6 ve B12 vitaminleri barındırır. Her bakımdan pek çok kişinin tercihleri arasında bulunan Algida Magnum Beyaz eşsiz lezzetiyle hem yaz hem kış günlerine eşlik ediyor. 

Algida Magnum Beyaz ile siz de hak ettiğiniz lezzete ve mutluluğa erişin! Magnum Beyaz enfes yoğunluktaki lezzetiyle birçok güzel aktiviteye eşlik ediyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.