logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Algida Cartedor Classic Çikolatalı 950 ml

Algida Cartedor Classic Çikolatalı 950 mlAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Algida Cartedor Classic Çikolatalı 950 ml

Algida Carte D Or Classic Çikolata Tutkunlarına

Algida, yılardır bize marketlerden alınan en kaliteli dondurmayı evlere taşımaya vesile olmuştur. Her yaz farklı bir çeşit dondurma çıkartarak bizi şımartmaya devam etmektedir. Algida Carte DOr Classic Çikolata Tutkunlarına seçeneği ile enfes bir tat daha doğmuş ve bayılarak yiyeceğiniz ile size ve ailenize doyasıya yetecektir.

Algida, bir dünya klasiği olmuş ve dondurma da çığır açarak, bu kadar güzel lezzetleri nasıl bir araya getiriyor ve çikolatayı nasıl bu kadar dondurma ile bütünleştiriyor gerçekten merak konusu olabilecek ve hakkında sayfa sayfa açıklansa yine de anlayamayacak gizemli bir tadı tutturabiliyorlar.

Carte D or serisi, bol çeşidi ile rastladığımız Algida bu sefer çikolata tutkunlarına sürpriz yaparak tam da ağızlarına layık ve ayrıca özel günlerin en güzel tadı olabilecek tek adrestir. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.