logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Algida Cartedor Classic Çikolata Parçacıklı 950 ml

Algida Cartedor Classic Çikolata Parçacıklı 950 mlAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Algida Cartedor Classic Çikolata Parçacıklı 950 ml

Algida Carte D Or Çikolata Parçacıklı Vişne-Kaymak-Bitter

Dondurma severlerin ilk tercihi olan Carte D Or, klasik lezzetlerine bir de vişne, kaymak, bitter uyumunu ekledi. Siz de dondurma severlerdenseniz Algida Carte D Or Çikolata Parçacıklı Vişne-Kaymak-Bitter tam da size göre. 

Bir kutunun içinde hem enfes bitter tadı, hem mis gibi kaymak kokusu, hem de minik vişne parçacıkları bir arada. Bunlarla yetinmeyen Carte D Or, aralarına bir de çikolata parçacıkları serpiştirmiş. Birbirinden farklı dört lezzet, birbirinden farklı dört tat… Bir araya gelerek oluşturmuş oldukları bu muazzam tadı kesinlikle denemelisiniz. 

Özellikle vişne sevenler, vişnenin bitter ve kaymakla oluşturmuş olduğu bu eşsiz tadı tattıklarında, Algida Carte D Or Çikolata Parçacıklı Vişne-Kaymak-Bittere bağımlı olacaklar.

Şu sıcak, kavurucu yaz aylarında hem içinizi serinletecek hem de midenizi şenlendirecek Algida Carte D Or Çikolata Parçacıklı Vişne-Kaymak-Bitter çok iyi gitmez mi?

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.