logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Akdağ Doğal Kaynak Suyu 19 L

Akdağ Doğal Kaynak Suyu 19 LAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Akdağ Doğal Kaynak Suyu 19 L

Akdağ Doğal Kaynak Suyu 19 Lt 

Akdağ Doğal Kaynak Suyu lezzetini Samsunun Ladik ilçesindeki Akdağ’ın Soğanlı yaylasından almaktadır. Akdağ bulunduğu konum itibariyle yıl içerisinde sürekli kar alır. Yağan karların mineralleri toprağa geçer ve evimize ulaşmak üzere doğal kaynağa ulaşır. 

Akdağ Doğal Kaynak Suyu, sağlıklı olması için etrafında hiçbir sanayi bölgesinin veya kirletici unsurların bulunmadığı bir kaynaktan çıkarılmaktadır. Kaynağın temiz kalması ve doğal kaynak suyunun hijyen özelliğini kaybetmemesi için çaba gösterilmektedir. 

Yaşamımız için gerekli temel unsurlar arasında bulunan suyun insan vücudu için faydaları saymakla bitmiyor. Suyun faydalarından yararlanmak ve hijyen işaretlerine uygun bir şekilde üretilmiş doğal kaynak suyu tüketmek için Akdağ Doğal Kaynak Suyu 19 Lt tercih edebilirsiniz. 

Doğal kaynak suyunun taşınması ve paketlenmesi son teknoloji makineler ile gerçekleştirilmektedir. Suyun hijyenine gösterilen önem ambalajların hijyenine de gösterilmektedir. Tüm işlemlerden deneyimli personeller tarafından hijyen standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.