logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Akdağ Doğal Kaynak Bardak Su 60x200 ml

Akdağ Doğal Kaynak Bardak Su 60x200 mlAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Akdağ Doğal Kaynak Bardak Su 60x200 ml

Akdağ Bardak Su 200 Ml (60 adet)

Akdağ Doğal Kaynak Suyu Samsun ‘daki Lâdik Dağının eteklerinden tamamen doğal olarak gelmektedir. Doğal kaynak suyu Şimdi Akdağ Bardak Su 200 ML (60 adet) olarak evlerinize geliyor.

Doğanın taptaze kaynak suyuna buzdolabınızda yer açın. Ladik Dağlarından taptaze ve ferahlatıcı bir lezzet isteyenlere Akdağ’dan bir bardak su getiriyoruz. Tam 1340 metre yükseklikten sizlerle buluşturduğumuz Akdağ doğal kaynak suyu zengin mineralli yapısı ile hiçbir zararlı madde içermez. Sizin ve sevdiklerinizin güvenle içebileceği Akdağ Bardak Su, 7 gün 24 saat keyifle ve güvenle her an yanınızda.

Akdağ doğal kaynak duyunun üretim tesisleri tamamen temiz bir ortamda bulunmakta olup suyun içerisine karışabilecek herhangi bir kirlilik bulunmamaktadır. Tamamen temiz ve el değmeden dolum yaptığımız tesislerimizde yüksek kalite anlayışı ile çalışmaktayız. Sağlığınız için güvenle içebileceğiniz Akdağ Bardak Su her an her zaman güvenle ve lezzetle sizinle.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.