logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Akbey Yumurta Beyaz L 15'li

Akbey Yumurta Beyaz L 15'liAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Akbey Yumurta Beyaz L 15'li

Yumurta protein değeri en yüksek besin olduğu için vücudunuzun protein gereksinimini en doğal yoldan Akbey yumurta beyaz ile karşılayabilirsiniz. Yumurta vücut gelişimi için çok önemlidir. Akbey yumurta beyaz vücudun ihtiyaç duyduğu protein sağlamakla kalmaz aynı zamanda da Uzun süre tok tutan besinler arasındadır.

Akbey yumurta beyaz (L) 15’li pişirmesi ve yemesi en pratik yiyecek olmasından kaynaklı olarak herkes tarafından sevilerek tüketilmektedir. İster yumurta salatası yapın ister kek, börekte kullanın, yumurta hayatımızın vazgeçilmez bir besin kaynağıdır. Tavada sucuğun yanına arkadaş, boyozun, simitin yanına eş olur lezzete lezzet katar.

Özellikle çocuk gelişim ve doku onarımı için yumurtanın önemi çok büyüktür. Kendisi ufak olsa da faydaları saymakla bitmez. Güzel sabah kahvaltıların olmazsa olmazı Akbey yumurta beyaz vazgeçilmez bir lezzet olarak karnınızı doyururken vücudunuzun ihtiyaç duyduğu proteini de sağlayacaktır. 

İster katı ister rafadan isterseniz sahanda tercih edin, Akbey yumurta beyaz sofranızdaki yerini almak için bekliyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.