logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Airwick 2+1 Yedek Temizliğin Esintisi 3'lü

Airwick 2+1 Yedek Temizliğin Esintisi 3'lüAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Airwick 2+1 Yedek Temizliğin Esintisi 3'lü

Airwick 2+1 Yedek Temizliğin Esintisi 3’lü

Ev temizliğinde hanımların ne kadar titiz olduğu bilinmektedir. Özellikle etrafa karşı evinin mis gibi kokmasını isteyen birçok kadın bulunmaktadır. Burada devreye Airwick 2+1 yedek temizliğin esintisi 3’lü paket devreye girmektedir.

Her kadın yaptığı temizliğin görünmesini ve bu temizliğin uzun süre kokusuyla birlikte kalmasını ister. Airwick 2+1 yedek temizliğin esintisi, 180 gün sürecek bir ferahlık ve mis koku ile evlerinizin kokmasını sağlamaktadır. Evinizin istediğiniz köşesine yerleştireceğiniz yedek sprey sayesinde, evinizde uzun süre temiz hava ve ferahlığı hissedebilirsiniz.

Yedekleri kolaylıkla takılabilen ürün, istenirse evin herhangi bir köşesine asılarak da kullanılabilmektedir. Cihaz içinde kullanım için yapılacak tek şey sprey kutuyu cihazın içine yerleştirmek ve sizin belirleyeceğiniz zamanlarda ortalığa koku sıkmak suretiyle kullanmaktır. Her bir kutu, 180 günlük bir ferahlık sağlamaktadır. 3’lü set sayesinde çok uzun süre eviniz, ferah ve mis gibi kokacaktır.

Hafif kokunun yanında, orta ve yoğun koku çeşitleriyle de oldukça ideal bir seçim olan ürüne sahip olabilmek için, www.bizimtoptan.com.tr sanal marketini tercih edebilirsiniz. Hızlı teslimat günü sayesinde en fazla 3 gün içinde kargoya verilen tüm siparişleriniz kapınıza kadar getirilmektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.