logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Airwick 2+1 Yedek Manolya

Airwick 2+1 Yedek ManolyaAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Airwick 2+1 Yedek Manolya

Airwick 2+1 Yedek Manolya 3’lü

Evinizin her zaman taze ve ferah kokmasını istiyorsanız, havanızı değiştirecek, evinize bambaşka bir hava getirecek Airwick 2+1 Yedek Manolya 3’lü seti alabilirsiniz. Evinizi temizlediğinizde, temizliğinizin uzun sürmesini ve her zaman mis gibi kokmasını istiyorsanız, evinizin havasını temizleyecek, sizin havanızı değiştirecek bu ürün oldukça idealdir.

Sigara kokusu, kötü kokular, yemek kokuları her zaman evin dört bir yanına siner. Ne kadar temizlik yapılsa da belli bir süre sonra bu temizlikten eser kalmaz. Airwick 2+1 Yedek Manolya seti sayesinde evinizin her zaman ferah ve temiz kokmasını sağlayabilirsiniz.

Manolyanın o muhteşem kokusu içinde kiraz ve yasemin çiçeklerinin eşsiz birleşimiyle canlandırıcı etki yapan ürün, 250 ml’lik şişelerde toplamda 750 ml’lik kazanç elde ederek, evinizde canlandırıcı etki yaratabilirsiniz. Evinizin istediğiniz yerine koyabileceğiniz ürün, pratik kullanımı sayesinde hafif, orta ve yoğun olmak üzere üç şekilde evinizin havasını değiştirmek için üretilmiştir.

Bu son derece yararlı ve havanızı değiştirecek ürüne en kısa zamanda ve uygun fiyatla sahip olabilmek için www.bizimtoptan.com.tr sanal marketini ziyaret ederek online sipariş verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.