logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Actıvex Antibakteriyel Sıvı Sabun 1,5 L

Actıvex Antibakteriyel Sıvı Sabun 1,5 LAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Actıvex Antibakteriyel Sıvı Sabun 1,5 L

Activex Antibakteriyel Sıvı Sabun 1500 Ml

Günlük hayatta sürekli olarak karşılaşmış olduğumuz bakteriler sağlığımızı tehdit ediyor. Bu nedenle hem yetişkinlerin hem de çocukların genel sağlıklarının muhafaza edilmesi için sabun tercihini oldukça sorunsuz şekilde yapmaları gerekiyor. Activex son dönemlerde elde yer alan mikropların en aza indirilmesi için özel bir alt yapı sunuyor.

Activex Antibakteriyel Sıvı Sabun 1500 Ml olarak satılan bu ürün sayesinde sorunsuz şekilde ellerinizde yer alan bakterilerden kurtulabilirsiniz. Bu ürün elin dermatolojik yapısı ile de birebir uyumlu biçimde tasarlanmıştır. Ürün dermatolojik bakımdan zarar vermezken aynı zamanda eli nemlendirme özelliği de biliniyor. Kokusu da oldukça hoş olan bu ürün sayesinde tek bir tık ile ellerinizi daha temiz hale getirebilirsiniz.

Sıvı sabun satın alırken dahi bütçe konusunda oldukça dikkatli seçim yapılması gerekiyor. Siz de sıvı sabun tercih ederken Bizim Toptan firmasının donanımlı listesine göz atmalısınız. Bütün güvenilir markaların en sorunsuz şekilde hesaba tanımlandığı net şekilde fark ediliyor. Bizim Toptan sizin için güvenilir alışverişin en temel merkezlerinden biri olacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.