logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ace Ferahlık Esintisi Çamaşır Suyu Ultra 3 L

Ace Ferahlık Esintisi Çamaşır Suyu Ultra 3 LAdet Fiyatı : 89,90 TL
Koli Fiyatı (4 Adet) : 359,60 TL
Birim Fiyat: 89,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ace Ferahlık Esintisi Çamaşır Suyu Ultra 3 L

Ace Ultra Power Jel Ferahlık Etkisi 3 Lt.

 

Ace Ultra Power jel Ferahlık Etkisi, ulaşılması zor lekeler için bilhassa etkilidir. Jel şeklinde olduğu için en zor yerlere bile kolaylıkla sızar ve temizler. Uygulanan yüzeylerde, özellikle tuvalet ve banyolarda oldukça etkilidir. Ace Ultra Power Jel, aynı zamanda ferahlatıcı kokusuyla etrafı bahar mevsimine dönüştürür. Ev temizliğinde size çok yardımı dokunacak, sizin en büyük yardımcınız olacaktır.

Kullanma talimatlarından bazıları ise şöyledir: Temizlik yapacağınız bölge tuvalet ise ayrı bir dikkat istemektedir. Ace Ultra Power Jel Ferahlık Etkisi ürününü önce tuvaletinizin yan bölgelerinde kullanmanız gerekmektedir. Sonrasında ise kalan yerlere uygulanması gerekmektedir. En iyi şekilde verim alabilmek için 5 dakika beklemelisiniz.

Hedefiniz yüzey temizliği, yerler ve geniş alanlar ise 5 Litrelik suya sadece 120 Mililitrelik Ace Ultra Power Jel dökmeniz yeterli olacaktır. Sünger ya da bulaşık bezi için ise öncekinin yarısı olan 60 mililitrelik Ace’yi yarım kova suya dökmeniz yeterli olacaktır. Ardından sünger ya da bezlerinizi yıkayabilirsiniz.

3 Litrelik Ace Ultra Power Jel Ferahlık Etkisi ürününü Bizim Toptan sitesinden uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.