logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ace Ferah Esintisi Çamaşır Suyu Ultra 810 g

Ace Ferah Esintisi Çamaşır Suyu Ultra 810 gAdet Fiyatı : 29,90 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ace Ferah Esintisi Çamaşır Suyu Ultra 810 g

Ace Ultra Power Jel Ferah 810 Gr

Ev ve çamaşır temizliğinde kullanılan Ace Ultra Power Jel Ferah, 810 gramlık ambalajıyla Bizim Toptan alışveriş sitesinde uygun fiyata satılmaktadır.

Ace Ultra Power jel Ferah, ulaşılması zor lekeler için bilhassa etkilidir. Uygulanan yüzeylerde, özellikle tuvalet ve banyolarda oldukça etkilidir. Jel şeklinde olduğu için en zor yerlere bile kolaylıkla sızar ve temizler Ace Ultra Power Jel Ferah, aynı zamanda ferahlatıcı kokusuyla sizi büyüler. Ev temizliğinde size çok yardımı dokunacak, belki de sizin en büyük yardımcınız olacaktır. 

 

Kullanma talimatlarından bazıları ise şöyledir: Temizlik yapacağınız yer tuvalet ise Ace Ultra Power Jel Ferah ürününü önce tuvaletinizin iç taraflarından başlamanız, ardından bütün bölgeye uygulamanız gerekmektedir. En iyi şekilde verim alabilmek için 5 dakika beklemelisiniz.


810 Gramlık Ace Ultra Power Jel Ferah ürününü tek tık ile sepetinize ekleyebilir, Bizim Toptan sitesinden uygun fiyatlarla alabilirsiniz. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.