logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ace Çiçek Kokulu Çamaşır Suyu Ultra 810 g

Ace Çiçek Kokulu Çamaşır Suyu Ultra 810 gAdet Fiyatı : 29,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 358,80 TL
Birim Fiyat: 29,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ace Çiçek Kokulu Çamaşır Suyu Ultra 810 g

Ace çamaşır suyu denildiği zaman en güçlü formüllerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle sunulan seçeneklere bakıldığı zaman hem çamaşırlarda hem de yüzeylerde kullanılacak şekilde tasarlanması bu noktada memnuniyet yaratıyor. Lekeleri ortadan kaldırmak ve mikropları kırmak için muhteşem bir tercih olacaktır.

Ace Ultra Power Jel Çiçek  derz aralarının temizliği konusunda da en kesin çözümdür. Banyoların rutubetli ortamı sebebi ile ortaya çıkan nem ve küf lekelerini en net şekilde ortadan kaldırmak isterseniz kesinlikle Ace ultrayı kullanmalısınız. Bir gece bekleterek bu lekelerin tam manası ile ortadan kalkmasını mümkün kılabilirsiniz.

Ace çamaşır suyu satın alırken bütçenizi de korumak isterseniz özellikle Bizim Toptan firmasını tercih etmelisiniz. Piyasada yer alan alternatifler ile bir kıyaslama gerçekleştirildiği zaman fiyatın ne derece uygun olduğu net şekilde görülüyor. Sepetinizi oluşturarak siz de çamaşır suyundan çamaşır deterjanlarına kadar birçok noktada Ace kalitesinden faydalanma fırsatını yakalayabilirsiniz. Ace sizin için kaliteli temizliğin en özel adresi olacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.