logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Abc Krem Amaonyaklı Yüzey Tem. 750 ml

Abc Krem Amaonyaklı Yüzey Tem. 750 ml

150 TL Alışverişe %15 İndirim

Adet Fiyatı : 16,95 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 339,00 TL
Birim Fiyat: 16,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Abc Krem Amaonyaklı Yüzey Tem. 750 ml

ABC Krem Amonyaklı 750 Ml.

Yeni nesil kremi Türkiye’ye ilk olarak getiren ABC markası, Krem Amonyaklı ürününü tanıtmaktan gurur duyuyor. İçerdiği 4 Etkili Polimer Teknolojisi ile harika bir ürün olan ABC Krem Amonyaklı 750 Mililitrelik ambalajı ile Bizim Toptan’da!

Yeni nesil kremi durulaması oldukça kolaydır, kullandığınız yerlerde asla iz veya kalıntı bırakmaz. Amonyaklı bir içeriğe sahiptir. Kullandıktan sonra kapakta donma yapmaz ve yüzeyleri çizmez. Bu özellikleri ile oldukça iddialı bir ürüne sahip olan ABC, her zaman daha iyisi için çalışıyor ve en iyi hizmet için ürünlerini geliştirmeye devam ediyor.

750 Mililitre hacminde ABC Krem Amonyaklı temizlik ürününü kullanmak çok keyifli olacak!

Amonyak ile özel bir formüle kavuşan ABC Krem Amonyaklı ürünü, kendisini kullanıcılarına, temizlik severlere sevdiriyor. Hijyen ile birleştiren ABC, bu sayede daha iyi hizmet vermenin ayrıcalığı ve mutluluğunu yaşamaktadır. Siz de kolay kullanıma sahip bu ürünü alabilir, kolay bir şekilde evinizi temizlemenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Uygun fiyatlar için Bizim Toptan’ı tercih edin.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.