logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Abc Kamelya Aşkı Yumuşatıcı 5 kg

Abc Kamelya Aşkı Yumuşatıcı 5 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Abc Kamelya Aşkı Yumuşatıcı 5 kg

Abc Yumuşatıcı Kamelya Aşkı 5 Kg

Abc Yumuşatıcı Kamelya Aşkı 5 Kg; Evlerde kullandığımız temizlik ürünleri arasında yerini alan Abc markasının yumuşatıcısının Kamelya aşkı rengi ile kamelya çiçeğinin özlerinden oluşturulmuş olması sebebi ile kalıcı parfüm etkisi yaratması ile haftalar boyunca kıyafetlerinizden ve elbiselerinizden çıkmayacak bir koku şöleni sağlamaktadır.

Ekonomik fiyatı sebebi ile tercih edilen temizlik ürünleri arasında yerini alan Abc Yumuşatıcı Kamelya Aşkı 5 Kg; ev hanımlarının ve kullananlar tarafından oldukça beğenilen ürünler arasında yerini almaktadır.

Sağlam ambalajı ve kolay taşınabilir olması sebebi ile de ister evde ister işyerinizde isterseniz dışarıda kolaylıkla kullanıma sahip olabilirsiniz.

İçerisinde bulunan doğal kamelya çiçeği özü ile hoş bir koku ve yumuşaklık sağlayan yumuşatıcı 5 kilo seçeneği ile oldukça uzun ömürlü bir temizlik ürünü sayılmaktadır.

Yumuşatıcı olması sebebi ile çamaşır makinanıza yaklaşık olarak bir kapak boşaltmanız yeterlidir. Kamelya çiçeğinin kokusu ile buluşan sıvı yumuşatıcı kaliteli bir yumuşatıcı özelliğine sahiptir.

 

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.