logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Abc Gül Tutkusu Yumuşatıcı 5 kg

Abc Gül Tutkusu Yumuşatıcı 5 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Abc Gül Tutkusu Yumuşatıcı 5 kg

Abc Yumuşatıcı Gül Tutkusu 5 Lt

Abc Yumuşatıcı Gül Tutkusu 5 Lt; Yumuşatıcıların en belirgin özellikleri arasında giymiş olduğumuz kullandığımız çamaşırlarda bıraktığı koku his ve yumuşaklıktır.

Eğer gül kokusunu sizler de seviyor iseniz haftalarca elbiselerinizin kıyafetlerinizin üzerinden çıkmayacak gül kokusu ile Abc Yumuşatıcısını tercih edebilirsiniz.

Abc Yumuşatıcı Gül Tutkusu 5 Lt; içerisinde bulunan doğal gül yapraklarının özleri ile elbiselerde kalıcı koku garantisi sağlayıp ekstra bir yumuşaklık vererek kıyafetlerinizin renklerinin solmasına karşı da oldukça etkili performans sergilemektedir.

5 litrelik şişelerde satılan çamaşır yumuşatıcısından sadece bir kapak çamaşır makinanıza döküp kullanmanız yeterli olacaktır. Uygun fiyatı ile de oldukça tercih edilen yumuşatıcı her cebe ve bütçeye de hitap etmektedir.

Pembe güllerden elde edilen ürünün ambalajı ile aynı renktedir. Ergonomik sunumu ile de ambalajının dökülme ve sarsılmalara karşı oldukça sağlam olduğunu alınacak herhangi bir darbeye karşı güvenilirdir. Kokusu ve kalıcılığı ile oldukça hesaplı bir sıvı yumuşatıcıdır.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.