logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Abc Gizemli Lotus Yumuşatıcı Konsantre 1,44 L

Abc Gizemli Lotus Yumuşatıcı Konsantre 1,44 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Abc Gizemli Lotus Yumuşatıcı Konsantre 1,44 L

Abc Kons Yumuşatıcı Gizemli Lotus 1440 Ml

Abc deterjan kategorisinde hem uygun fiyatlı hem de kaliteli içerikler ürettiği için en çok tercih edilen seçeneklerden biri olarak biliniyor. Siz de Abc sayesinde çamaşırlarınızın kalitesinden feragat etmeden muhteşem bir temizliğe ve yumuşaklığa erişim sağlama imkanını elde edebilirsiniz. Abc sizin için çamaşır kalitesini korurken aynı zamanda bütçenizi de muhafaza edecek fiyatlar sunuyor.

Abc Kons. Yumuşatıcı Gizemli Lotus 1440 Ml olarak paketlenmiş ve ilgililere sunulmuştur. Bu noktada daha yüksek mllerde almak isteyen kişiler için toptan satış da bulunuyor. Bizim Toptan satış konusunda kişilerin ihtiyacının sorunsuz şekilde kendi istekleri doğrultusunda tamamlanması için büyük bir çaba sarf ediyor.

Yumuşatıcı seçimi konusunda sağlık koşullarına uygunluk ile alakalı da oldukça hassas davranmanız gerekiyor. Yumuşatıcı tercihinizin direkt olarak sağlığınızı etkileyecek derecede önemli olduğunu bilmelisiniz. Bu nedenle Abc gibi global denetimlerden geçirilmiş ve sağlık koşulları ile alakalı tek bir aksaklık dahi yaratılmayan sistemleri tercih etmeniz gerekir. Bu şekilde güzel koku arayışında sağlığınızı tehlikeye atmazsınız.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.