logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Abc Elde Yıkama Çamaşır Deterjanı Toz 600 g

Abc Elde Yıkama Çamaşır Deterjanı Toz 600 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Abc Elde Yıkama Çamaşır Deterjanı Toz 600 g

Abc Toz Elde Yıkama 600 Gr

Abc deterjan konusunda oldukça kaliteli ürünleri ve uygun fiyatları ile en çok tercih edilen seçenekler arasında yer alıyor. Siz de uygun fiyatlar ile muhteşem bir temizlik elde etmek için Abc markasından vazgeçmemelisiniz. Özellikle hassas çamaşırların yıkanma sürecinde Abc sizin için en uygun seçenekler arasında yer alıyor.

Abc Toz Elde Yıkama 600 Gr olarak paketlenmiş olan bu ürün toptan olarak da satışa çıkarılmıştır. Toptan satın alımda fiyatların daha uygun bir seviyeye geldiği net şekilde görülüyor. Bizim Toptan üzerinden hem toptan hem de perakende şekilde en uygun fiyatlara satın alım yapabilir ve bütçenizi rahatlatma fırsatını elde edebilirsiniz.

Çamaşır deterjanı kategorisinde içeriklerin sağlıklı şekilde tasarlanması da büyük önem arz ediyor. Özellikle cilt ile direkt teması olan ürünlerin kesinlikle sağlık denetiminden geçirilmesi gerekir. Abc bu konuda en hassas olan firmalar arasında yer alıyor. Siz de sağlık konusunda hassassanız sorunsuz şekilde Abc firmasının hem otomatik hem de elde yıkama ürünleri arasından tercihte bulunabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.