logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Abc Çamaşır Deterjanı Toz 10 kg

Abc Çamaşır Deterjanı Toz 10 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Abc Çamaşır Deterjanı Toz 10 kg

ABC Matik 10 Kg

Mis gibi lavanta kokulu çamaşırlara sahip olmak için ABC Matik 10 Kg oldukça idealdir. 10 kiloluk korunaklı paketinde satışa sunulan ürün, 66 yıkama sağlamaktadır. Yenilenen multi enzim kapsülleri sayesinde, çamaşırlarınızın tertemiz olmasını sağlarken, içindeki koku enzimleri ile etrafa ferahlatıcı bir koku yayılmaktadır.

ABC matik, 10 kiloluk ekonomik korunaklı ambalajında oldukça uyguna gelmektedir. Eskisinden çok daha temiz ve ferahlatıcı bir formülle piyasaya çıkan ürün, çamaşırlarınızda tam bir temizlik ve hijyen sağlamaktadır. Beyazların tam beyaz, renklilerin tam renkli olduğu bu ürün sayesinde, çamaşırlarınızda bahar kokusunu her daim hissedebilirsiniz.

Sadece bir tek kapsül ile yıkanan çamaşırlar, eskisinden çok daha parlak ve temiz olurken hem dışarının havasını hem de çamaşırlarınızın havasını değiştirebilirsiniz. Siz çamaşırlarınızı astığınız andan itibaren, rüzgâr esintisiyle birlikte etrafa yayılan mis koku, kıskanılmanızı da sağlayacaktır.

Siz de hem çamaşırlarınızın hem de etrafın havasını değiştirmek istiyorsanız, www.bizimtoptan.com.tr sanal marketini ziyaret edebilirsiniz. Daha ekonomik fiyatlarla sahip olacağınız bu ürün ve diğer ürünleri inceleyebilir, ihtiyacınız olan tüm ürünlerden alışveriş sepetinize ekleyerek sipariş verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.