logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Abc Çamaşır Deterjanı Toz 1,5 kg

Abc Çamaşır Deterjanı Toz 1,5 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Abc Çamaşır Deterjanı Toz 1,5 kg

ABC Matik 1,5 Kg

Düzinelerce çamaşır testlerini başarıyla geçen ABC Matik, çamaşırları zar zor temizleyen deterjanların akside soğuk suda bile performansını kaybetmemiştir. Çoğu büyük deterjan markası yılda bir kez formül değiştirmektedir fakat ABC Matik 1,5 Kg üretildiği ilk günden beri tüm içeriğini koruyarak en inatçı lekeleri bile çıkartarak, kıyafetlerde mükemmel bir hava yaratır.

Test edilen en iyi deterjanlar, vücut yağı ve kiri, yaygın lekeleri temizlemede bir dereceye kadar iyi performans gösterir fakat konu, çim, kan, çay, kahve, vişne suyu gibi sert lekeler olunca etkisini düşürür. Yüksek mineral içeriğine sahip sert su, bazı deterjanların etkinliğini azaltırken buna göre geliştirilmiş ABC Matik, performansından asla ödün vermez.

Hayat karmaşık olabilir ve lekelerde bunun bir parçasıdır, ancak ABC Matik en zorlu lekelerde bile gösterdiği üstün performans sayesinde bugün en çok kullanılan toz deterjan markasıdır. Bütçe dostu fiyatı sayesinde size her yönden kazandırmak için benzersiz bir formül ile üretilmiştir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.