logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm 9946 Kablosuz Kulaklık Adet

9946 Kablosuz Kulaklık Adet


Adet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

9946 Kablosuz Kulaklık Adet


9946 Kablosuz Kulaklık,  genel olarak tercih edilen bir üründür. Kulaklık müzik dinlerken, telefonla konuşurken ya da gün içerisinde yapılan iletişimlerde tercih edilen önemli bir üründür. Fakat kulaklıklar kendi içerisinde kablosuz ve kablolu olarak değişkenlik göstermektedir.
Kablosuz kulaklıklar, günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte 7'den 70'e herkesin tercih ettiği bir üründür. Yalnızca kulak içerisinde bulunması ile birçok işlem yapılabilmektedir.
Kablosuz Kulaklık, ses seviyesinin ayarlanabilmesi, kişinin telefon ile kulaklığını aynı şekilde ilerlete bilmesi gibi birçok sistemsel özellik sağlanabilmektedir. Aynı zamanda 2 kulaklıktan da, eşit seviyede ses gelir.
Bilinen kablolu kulaklıklara göre oldukça kullanışlı bir üründür. Özellikle sürekli olarak iletişim kuran kişiler için telefonu kulakta tutmak yerine, kulaklıkla konuşmak daha sağlıklı olur. Özel kutusu içerisinde bulunması, kişilerin tercih etmesi için bir sebeptir. Bilinen kulaklıklara göre ses geçirgenliği açısından, daha güçlü bir seviyededir. Bu sebeple sizde, tercih edebilirsiniz.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.