logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm 7 Days Kuruvasan Kakaolu Aile Boy 185 g 8'li

7 Days Kuruvasan Kakaolu Aile Boy 185 g 8'liKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

7 Days Kuruvasan Kakaolu Aile Boy 185 g 8'li

7 Days Kruvasan Kakaolu Aile Boy

Sabah kahvaltılarının ya da günlük atıştırmaların en beğenilen lezzeti olan 7 Days Kruvasan kakaolu şimdi aile boyu paketinde. Yoğun dolgusu ve enerji veren içeriğiyle siz de gününüzü mutlu kılabilirsiniz.

Türkçe ay çöreği olarak bildiğimiz kruvasan Avusturya kökenli bir yiyecektir. Dışı hamur olan yiyeceğin içi çikolata kaplıdır. Kat kat olan hamuru tereyağı ile yapılmıştır. Fransız mutfağının ulusal yiyeceği olan kruvasan Fransa’da özellikle kahvaltıda ve kahve ile tüketilmektedir.

İş yerinde, okulda, evde acıktığınız ya da küçük bir mola vermek istediğinizde kahve ya da çayınızın yanında yiyebileceğiniz 7 Days kruvasan kakaolu şimdi aile boyu paketinde. Çocuğunuzun okul çantasına koyabileceğiniz ya da akşam televizyon keyfinizin yanında tüketebileceğiniz kruvasanla lezzetli ve hoş bir mola verebilirsiniz.

7 Days Kruvasan Kakaolu Aile Boy için en uygun fiyatlar Bizim Toptan online alışveriş sitesinde. Siz de dilediğiniz miktarlarda siparişinizi sayfamızdan verebilir ve bu ayrıcalıklı fırsatı yakalayabilirsiniz. Siparişleriniz adresinize hasarsız bir şekilde teslim edilecektir.         

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.