logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm 7 Days Kruvasan Kakao Kremalı Mp. 10x30 g

7 Days Kruvasan Kakao Kremalı Mp. 10x30 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

7 Days Kruvasan Kakao Kremalı Mp. 10x30 g

7 Days Kruvasan Kakao Kremalı Mp.

Güne neşeli başlamak, keyifli bir gün geçirmek isteyenler 7 Days Kruvasan kakao kremalı mp. ürünü tercih etmektedir. Yoğun kakao dolgusu sayesinde sabahları vazgeçemeyeceğiniz bir tat ile güne başlayabilirsiniz.

Ay çöreği formunda olan, dışı çıtır hamur ve içi çikolata kaplı ürün, katlarının kıtırlığı sayesinde ağızda hemen dağılmaktadır. Kıtırlığının yanında içindeki kakao kreması ağıza yayıldığı andan itibaren sizi alır götürür. Sadece büyükler değil, annelerin çocuklarına gönül rahatlığı içinde verebileceği ürün, tereyağı ile yapılmaktadır. Çıtır çıtırlığı ve içindeki kakao kreması ile kendinizi başka diyarlara yolculuk ederken hissedebilirsiniz.

Fransız mutfağından Türk mutfağına geçiş yapan ürün, günün her saatinde rahatlıkla tüketilebilmektedir. Aile boyu herkesin yararlanabileceği 7 Days Kruvasan kakao kremalı mp, uygun fiyatıyla www.bizimtoptan.com.tr sanal marketlerinde satışa sunulmaktadır. Sanal marketi ziyaret ederek yapacağınız alışverişler, en geç 3 gün kargoya verilen ürün evinize kadar gelmektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.