logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Yumoş Extra Yabani Orkide Konsantre 1,44 L

Yumoş Extra Yabani Orkide Konsantre 1,44 L


Adet Fiyatı : 41,95 TL
Koli Fiyatı (9 Adet) : 377,55 TL
Birim Fiyat: 41,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Yumoş Extra Yabani Orkide Konsantre 1,44 L

Yumoş Extra Yabani Orkide Yasemin 1440 ML

Yumoş Extra Yabani Orkide Yasemin yumuşatıcı şişelerinde 1440 miligramlık yumuşatıcı bulunuyor. Nefis orkide ve yasemin kokularını çamaşırlarınıza taşıyan Yumoş yumuşatıcılar duyularınızı harekete geçiriyor.

Çamaşırlara yumuşak bir his ve doku katan Yumoş Extra yumuşatıcılar aynı zamanda çamaşırlarınızın mis gibi kokmasını da sağlıyor. Çiçek kokularından hoşlananlar için ideal olan Yumoş Extra, yoğun kıvamı sayesinde tek bir kullanımda bile kalıcılık etkisi yüksek sonuçlar bırakıyor.

Yumuşatıcı kategorimizde sizlere sunduğumuz ekonomik bir çözüm olan Yumoş Extra yumuşatıcılara Bizim Toptan internet mağazası üzerinden ulaşabilirsiniz. Siparişlerinizi hemen verebileceğiniz internet mağazamızdan aldığınız ürünler adresinize kadar hızlı bir şekilde sizlere teslim edilmektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.