logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Yudum Ayçiçek Yağı 1 l
  • resm Yudum Ayçiçek Yağı 1 l

Yudum Ayçiçek Yağı 1 l
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.03.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

 

Yudum Ayçiçek Yağı 1 Lt

Ayçiçek yağı, yemeklerde en fazla tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Doğal koşullarda toplanana tohumların yüksek bir teknoloji ile rafine edinilmesi sonrası üretilmektedir. İnsan elinin değmediği, hijyenik bir üretim söz konusudur. Tamamen natürel olması ile ilgi görmektedir.

Birçok farklı vitamini içinde barındıran ürün, insan sağlığı üzerinde çok olumlu etkilere sahiptir. Bunların başında ise cildi güzelleştirmesi gelmektedir. Hem pürüzsüz hem de genç bir cilde, ayçiçek yağı ile kavuşmanız mümkündür. Ayrıca beyin sağlığına olan katkısı çok fazladır. Çünkü gelişimin hızlı bir şekilde yapılmasına yardımcı olmaktadır.

Yudum Ayçiçek Yağı 1 Lt, özel şişesinde hazırlanmış ve satışa sunulmuştur. En güzel mezelerinizi daha leziz bir hale getirmek için bu yağı kullanabilirsiniz. Ayrıca hamur işi olarak bilinen pasta ve böreklerde çok kullanılır. Buna ek olarak kızartmaların vazgeçilmezi olarak karşımıza çıkar. Çok yüksek olmayan doymamış yağ oranı ile sağlıklı olduğunu söylemek mümkündür. Bizim toptan resmi online sitesinden satışa sunulmuştur. Uygun bir fiyat ile sipariş edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.