logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Yudum Ayçiçek Yağı 1 L

Yudum Ayçiçek Yağı 1 L


Adet Fiyatı : 42,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 17.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Yudum Ayçiçek Yağı 1 L

 

Yudum Ayçiçek Yağı 1 Lt

Ayçiçek yağı, yemeklerde en fazla tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Doğal koşullarda toplanana tohumların yüksek bir teknoloji ile rafine edinilmesi sonrası üretilmektedir. İnsan elinin değmediği, hijyenik bir üretim söz konusudur. Tamamen natürel olması ile ilgi görmektedir.

Birçok farklı vitamini içinde barındıran ürün, insan sağlığı üzerinde çok olumlu etkilere sahiptir. Bunların başında ise cildi güzelleştirmesi gelmektedir. Hem pürüzsüz hem de genç bir cilde, ayçiçek yağı ile kavuşmanız mümkündür. Ayrıca beyin sağlığına olan katkısı çok fazladır. Çünkü gelişimin hızlı bir şekilde yapılmasına yardımcı olmaktadır.

Yudum Ayçiçek Yağı 1 Lt, özel şişesinde hazırlanmış ve satışa sunulmuştur. En güzel mezelerinizi daha leziz bir hale getirmek için bu yağı kullanabilirsiniz. Ayrıca hamur işi olarak bilinen pasta ve böreklerde çok kullanılır. Buna ek olarak kızartmaların vazgeçilmezi olarak karşımıza çıkar. Çok yüksek olmayan doymamış yağ oranı ile sağlıklı olduğunu söylemek mümkündür. Bizim toptan resmi online sitesinden satışa sunulmuştur. Uygun bir fiyat ile sipariş edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.