logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Vivident Xylit Draje Box Sakız 22 g 20'li

Vivident Xylit Draje Box Sakız 22 g 20'li


Paket Fiyatı (20 Adet) : 131,60 TL
Birim Fiyat: 6,58 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 15.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Vivident Xylit Draje Box Sakız 22 g 20'li

Vivident Xylit Draje Box .

Dişlerinizdeki doğal beyazlığı korumanıza yardımcı olan vivident xylit draje box kutu ambalajında satışa sunulmaktadır. Yeşil nane aromalı tadıyla ağızda ferahlık yaratan sakız ürünü, tatlandırıcılı şekersiz yapısıyla da beğenilmektedir.

Dikdörtgen ve ince yapısıyla dikkat çeken draje sakız, ağızda temiz ve ferah bir nefes sağlarken, aynı zamanda dişlerinizin de dostu olarak, beyazlığını korumanızda size yardımcı olmaktadır.

Çiğne ve gülümse mottosuyla öne çıkan Vivident xylit draje box özgüveninizi tazelemenize yardımcı olurken, dişlerinizin sağlığını da korumanızda, tam bir asker gibi çalışır. Daha ferah ve temiz bir nefes için tercih edebileceğiniz sakız ürünü, dişlerinizin çürümesini de engellediği için, çocuklarınız da güvenli şekilde sakız ürününü kullanabilmektedir.

Dişlerinizi fırçalayamadığınız zamanlarda, vivident xylit ile dişlerinize masaj yapabileceğiniz sakız ürünü, aynı zamanda diş çürümesine neden olan mikroorganizmaların da üremesine engel olmaktadır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.