logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Vileda Glitzi Yeşil Sünger Oluklu Eko Paket Adet

Vileda Glitzi Yeşil Sünger Oluklu Eko Paket Adet

3 Adet üzeri 10,43 TL

Adet Fiyatı : 11,00 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 125,11 TL 131,97 TL
Birim Fiyat: 10,43 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.05.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Vileda Glitzi Yeşil Sünger Oluklu Eko Paket Adet

Vileda Glitzi Yeşil Sünger Oluklu 5’li Eko Paket

Tüm yüzeyler için kullanılabilecek pratik bir temizlik yardımcısı olan Vileda Glitzi Yeşil Sünger Oluklu, hijyenik bulaşık süngeri ürünlerine yeni bir bakış açısı getiriyor. Tırnak koruyucu özelliği olan Vileda Glitzi Yeşil Sünger Oluklu, içerisinde 5 adet sünger bulunan ekonomik paketi ile de uzun süreli kullanıma yönelik.

Vileda Glitzi Yeşil Sünger Oluklu 5’li Eko Paket ürünü avantajlı sayısı ile, mutfak temizliğinin bir numaralı aktörü haline gelirken bu hijyen deneyimini daha uzun süre yaşatıyor.

Vileda Glitzi Yeşil Sünger Oluklu 5’li Eko Paket ürünü, tavalarda, tencerelerde, tabaklarda, çatallarda ve makinede yıkanmayan diğer mutfak araç gereçlerinde yapılacak temizlik için bir numaralı yardımcınız olacak.

Kullanım kalitesi ile bulaşık yıkama deneyimini bir üst seviyeye çıkaracak olan Vileda Glitzi Yeşil Sünger Oluklu 5 li Eko Paket ürünü, Vileda markasının kalitesini mutfaklarınıza getiriyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.