logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Vernel Yumuşatıcı Mavi Esinti 2Kg

Vernel Yumuşatıcı Mavi Esinti 2Kg
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.03.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Vernel Yumuşatıcı Mavi Esinti 2 Lt.

İçindeki doğal aroma esansları ile kalıcı parfüm özelliği taşıyan Vernel yumuşatıcı mavi esinti 2 lt taşınabilir şişe ambalajında satışa sunulmaktadır. İpek özü özelliği ve deniz esintisi formülüyle kıyafetlerinizi yumuşacık yapan yumuşatıcı, aynı zamanda cildinize de hassas davranır.

Çamaşırlarınızı yıkadığınız andan itibaren uzun süre kalıcı parfümünü sunan yumuşatıcı ürünü hem dolabınızda enfes koku bırakır hem de uzun süre kıyafetlerinizde dağ esintisi kokusuyla sizi mutlu eder.

Çamaşırlarınızın rengine ve dokusuna herhangi bir zararı olmayan Vernel yumuşatıcı mavi esinti her kumaş türü için kolaylıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Kokusunun uzun süre kalıcı olması size ferahlık sağlarken, kalitesiyle de kıyafetlerinizi daha uzun süre koruma altına alır.

İçindeki koku kapsülleri, yıkama sırasında kıyafetlerinize yapışır ve eşsiz kokusu uzun süre kıyafetlerinizin üzerinde kalır. 2 litresinde 20 yıkama avantajı sunan yumuşatıcı ürün ile, çamaşırlarınızdaki yumuşaklığı gün boyunca hissetmenizi sağlar.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.