logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Vernel Yumuşatıcı Gülün Büyüsü 1 l

Vernel Yumuşatıcı Gülün Büyüsü 1 l
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 25.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Vernel Yumuşatıcı Gülün Büyüsü 1 Kg

Çamaşırlarınızın her yıkamada mis gibi kokması için kullanabileceğiniz ürünler arasında Vernel Yumuşatıcı Gülün Büyüsü de yer alıyor. Özellikle gül kokusundan hoşlananlar bu ürünü tercih edebilir. Yoğun ve kalıcı olan gül kokusu tüm çamaşırları sarıyor ve uzun süre kalıcı olduğundan gül kokusunu günler sonra dahi hissedebiliyorsunuz.

Vernel Yumuşatıcı Gülün Büyüsü havlu gibi dokusu sık olan kumaşlarda da ideal bir yumuşaklık sağlayabiliyor. Çünkü ürün çamaşırların dokusuna derinlemesine işliyor. Her yıkamada çamaşırlarda ferah ve temiz bir koku bırakıyor.

Ambalaj içerisinde 1 kg ürün mevcut. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının yumuşatıcı kategorisinden temin edebilirsiniz. Beğenerek kullandığınız tüm deterjan ve yumuşatıcı çeşitleri internet mağazasında.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.