logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Vernel Aroma Therapy Relax 1 l

Vernel Aroma Therapy Relax 1 l
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 01.02.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Vernel Aroma Therapy Relax 1 Kg

Çamaşırlara hiç bir zarar vermeden yumuşatan Vernel Aroma Therapy Relax hoş kokusuyla dikkat çekiyor. Çamaşırların dokusuna derinlemesine işleyen ürün bu sayede kalıcı bir yumuşaklık da sağlıyor. Havlular gibi sık dokulu çamaşırlarda dahi beklentileri karşılayan bir yumuşaklık sunabiliyor.

Vernel Aroma Therapy Relax sakinleştiren ve huzur veren bir kokuya sahip. İpek özü ile geliştirilmiş olan formülü sayesinde kokusu da en az yumuşaklığı kadar kalıcı. Çamaşırlarda uzun süre kalabilen eşsiz kokusu size de iyi gelecek.

Ambalaj içerisinde 1 kg yumuşatıcı bulunuyor. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının yumuşatıcı kategorisi içerisinde bulabilirsiniz. Evinizin ve işyerinizin tüm ihtiyaçları internet mağazasında. Sadece tek tıkla tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.