logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Vanish Sıvı Gold Pembe 1 l

Vanish Sıvı Gold Pembe 1 l

100 TL Alıma 25 TL İNDİRİM!

Adet Fiyatı : 24,99 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 287,91 TL 299,91 TL
Birim Fiyat: 23,99 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 27.09.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Vanish Sıvı Gold Pembe 1 l

Vanish Sıvı 1000 Ml

Çamaşırlardaki en zorlu kirleri dahi tek yıkama ile çıkarabilen Vanish Sıvı tüm kumaş çeşitleri için kullanılabilir. Çamaşır yıkarken deterjan gözüne 1 ölçek eklemeniz, lekelerin tamamından tek yıkamada kurtulmanızı sağlayabiliyor. Ürün hem beyaz hem de renkli çamaşırlar için kullanılabilir.

Vanish Sıvı güçlü formülü sayesinde çamaşırları lekelerden arındırırken renklerini de koruyor. Çamaşırların rengine ve dokusuna herhangi bir zarar vermiyor. Bu nedenle her yıkamada kullanılmasında da bir sakınca yok. Ürün az miktarda kullanıldığında dahi beklenen neticeyi elde etmenizi sağlayabiliyor.

Ambalaj içerisinde 900 ml ürün bulunuyor. Bu ürün Bizim Toptan internet mağazasının çamaşır deterjanı kategorisinde mevcut. Kısa sürede kapınıza kadar ulaşabilir. Temizlik için gerekli tüm malzemeler Bizim Toptan internet mağazasında.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.