logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Vanish Pembe Gold 3 l

Vanish Pembe Gold 3 l

100 TL Alıma 25 TL İNDİRİM!

Adet Fiyatı : 48,99 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 293,96 TL
Birim Fiyat: 48,99 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 27.09.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Vanish Pembe Gold 3 l

Vanish Pembe Gold 3 Lt.

 Vanish markası kalitesiyle uzun yıllardır müşteri memnuniyeti içerisinde hizmetlerini sürdürmektedir. Çamaşırlarınızı her yıkadığınızda sadece 1 ölçek Vanish Pembe Gold koymanız yeterli olacaktır. Böylece çamaşırlarınızdaki zorlu lekeler dahil bütün lekeler çıkacaktır.

Çay lekesi, yağ lekesi ve çimen lekesi gibi zorlu lekeler Vanish için hiçbir şeydir. Çok güçlüdür, leke çıkarma işi için biçilmiş bir kaftandır. Bu ürünü kullandıktan sonra en zor lekelerin dahi kolaylıkla çıkabileceğini görmüş olacaksınız. 3 litrelik ekonomik ambalajı ile uzun süreli kullanıma sahip bir üründür.

Vanish ürünlerini uzun yıllar memnuniyet ile kullanan Vanish müşterilerinin yanı sıra, bu harika ürünü denemek isteyenler için de Vanish Pembe Gold 3 Lt. Bizim Toptan’da!

Zahmetsizce tek tıkla sahip olabileceğiniz Vanish Pembe Gold 3 Lt’lik ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Bizim Toptan Market’in toptan market anlayışı sayesinde market alışverişleriniz uygun fiyata ve tek tıkla evinize geliyor. Poşetlerin ücretli olduğu şu dönemde poşet taşıma derdinden kurtulmak için, Bizim Toptan Market alışveriş sitesini tercih edebilirsiniz.

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.