logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Uno Pastaban Sade Pasta Altı 250 g

Uno Pastaban Sade Pasta Altı 250 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Uno Pastaban Sade Pasta Altı 250 g

Uno Pastaban Sade Pasta Altı 250 Gr

Pasta severlerin tercihi olan sade pasta altı günlük hayatta kolaylık sağlayarak kısa sürede tatlı yapmanızı sağlar. Uno Pastaban Sade Pasta Altı 250 Gr: Hem zamandan hem de gelirden tasarruf sağlayan pastalar enfes bir lezzet sunar. Günün her öğününde tüketilerek mutlu sofralara başlangıç sağlar. 

Paketinden taze taze çıkan sade pasta keki içerisine koyulan meyvelerle harika bir görünüm oluşturur. Kısa sürede birçok pasta yapmanızı sağlayacak sade taban harika bir lezzet sunar. Yuvarlak görüntüsü ve yumuşak kek lezzetiyle tatlı severlerin vazgeçilmez tercihi olmayı başarır. 

Mutfağa yeni başlayanların zevkle yapacağı bir pasta tabanıdır. Sade kek sevenler için de mükemmel bir tercih olacaktır. Geleneksel sofraların ve atıştırmalıkların kaçınılmaz tatlısı sade pasta tabanıyla yapılır. 

Her kesimden insanın bayılarak yediği özellikle çocukların ilgisini çeken bir kektir. Krema ve meyvelerle yapılacak olan sunumlar hem göze hem de tada hitap eder. Nitelik olarak hızlı, pratik ve kullanışlıdır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.