logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Uno Pastaban Kakaolu Pasta Altı 250 g

Uno Pastaban Kakaolu Pasta Altı 250 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 03.03.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Uno Pastaban Kakaolu Pasta Altı 250 Gr

Kolayca pasta yapmaya yardımcı olan kakaolu pasta altı mutfakta zaman geçirenler için kolay ve pratik bir yöntemdir. Zamandan ve hazırlanma aşamasında tasarruf etmeyi sağlar. Pasta altının içine çeşitli malzemeler koyularak kısa sürede pasta yapılmasını sağlar. 

Kat kat yapılmasında yarar sağlar. Pasta tabanından yapılan tatlılar sofralara neşe ve mutluluk verir. Özellikle çocukların ilgisini çekmektedir. Uno Pastaban Kakaolu Pasta Altı 250 Gr: Kullanım aşamasında zamandan kolaylık sağlayarak pasta tabanının hazır olarak bulunmasını sağlar. 

Hem pratik hem hızlıdır. Kısa süre içinde çok şey yapmayı sağlar. Tabanla yapılan pastalar mutfaklara eşsiz bir lezzet sunar. Pasta tabanının ve içindeki kremanın bütünleşen görüntüsü kişiye mutluluk verir. Hem göze hem ağza hitap eder. 

Kakaolu kek sevenler için kullanılması gereken tabanlardan biridir. İsteğe göre değişen malzemeler kakaolu pasta tabanının içine koyularak ortaya lezzetli bir sunum çıkar. Herkesin yapabileceği kolaylıkla olan bu kekler arkasında yazan tarifiyle uygulanabilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.