logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Uno Pastaban Kakaolu Pasta Altı 250 g

Uno Pastaban Kakaolu Pasta Altı 250 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Uno Pastaban Kakaolu Pasta Altı 250 g

Uno Pastaban Kakaolu Pasta Altı 250 Gr

Kolayca pasta yapmaya yardımcı olan kakaolu pasta altı mutfakta zaman geçirenler için kolay ve pratik bir yöntemdir. Zamandan ve hazırlanma aşamasında tasarruf etmeyi sağlar. Pasta altının içine çeşitli malzemeler koyularak kısa sürede pasta yapılmasını sağlar. 

Kat kat yapılmasında yarar sağlar. Pasta tabanından yapılan tatlılar sofralara neşe ve mutluluk verir. Özellikle çocukların ilgisini çekmektedir. Uno Pastaban Kakaolu Pasta Altı 250 Gr: Kullanım aşamasında zamandan kolaylık sağlayarak pasta tabanının hazır olarak bulunmasını sağlar. 

Hem pratik hem hızlıdır. Kısa süre içinde çok şey yapmayı sağlar. Tabanla yapılan pastalar mutfaklara eşsiz bir lezzet sunar. Pasta tabanının ve içindeki kremanın bütünleşen görüntüsü kişiye mutluluk verir. Hem göze hem ağza hitap eder. 

Kakaolu kek sevenler için kullanılması gereken tabanlardan biridir. İsteğe göre değişen malzemeler kakaolu pasta tabanının içine koyularak ortaya lezzetli bir sunum çıkar. Herkesin yapabileceği kolaylıkla olan bu kekler arkasında yazan tarifiyle uygulanabilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.