logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Uni Wipes Natural Islak Havlu 4*56'lı

Uni Wipes Natural Islak Havlu 4*56'lı
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 02.03.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Uni Wipes Natural Islak Havlu 4x52 Li

Bebeklerin ciltleri son derece hassas durumda. Bu yüzden ciltlerine dost olan bebek bezlerini ve ıslak havluları tercih etmek gerekir. Örneğin bu alanda adını duyuran birkaç marka bulunuyor. Uni Wipes aralarında dikkat çekmekte. Özellikle de ıslak mendil ile havluları ile ön plana çıkan marka, özel serini piyasaya sürdü.

Süper Pack olarak sunulan özel serisi 4’lü olacak şekilde sergileniyor. Yani 4 ayrı ıslak havlu paketine yer verilmiştir. Uni Wipes Pudra Kokulu Islak Havlu 4x52 Li olacak şekilde satın almak isteyenleri karşılıyor. Yani 4 paket içerisinde toplamda 52 tane ıslak havlu bulunuyor.

Uni Wipes Pudra Kokulu Islak Havlu gerekli testlerden geçtiği için de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Başta Dermotoloji alanından onay aldığı için anne - babaların tercihi halinde. Bunların yanı sıra herhangi bir alkol ya da paraben içermez. Yani cilde zarar verecek olan tüm malzemelerin noksan tutulmasına özen gösterilmiştir.

Adı üstünde parfüm içermeyen ürün, orijinal pudra kokusuna sahip. Bebeklerin cildine uyumlu olacak şekilde üretildiği açık durumda. Gerek üretimi sırasında kullanılan malzemeler gerekse içerdiği koku özlerinden dolayı ne denli özenli üretildiği görülüyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.