logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Uludağ Doğal Zengin Mineralli Su 24'lü 200 ml
  • resm Uludağ Doğal Zengin Mineralli Su 24'lü 200 ml

Uludağ Doğal Zengin Mineralli Su 24'lü 200 ml
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Uludağ Doğal Zengin Mineralli Su 200 ml (6 adet)

Uludağ Doğal Zengin Mineralli Su 200 ml (6 adet) sayesinde güne zinde bir başlangıç yapma imkanını elde edebilirsiniz. Mineralli su sayesinde günlük olarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve günün kalanında daha dinç bir şekilde işlerinize koşturabilirsiniz. 

Yaz ve kış mevsimlerinde sorunsuz şekilde büyük bir keyifle içilen bu Uludağ ürünü özellikle sıcak yaz günlerinde ferahlamanızı da mümkün kılacaktır. Siz de mineralli su ile harika bir mineral deposundan faydalanabilirsiniz. İçine eklediğinizi birkaç damla limon ve birkaç parça buz ile içeceğinizi daha keyifli bir hale getirin.

Zengin mineralli su ülkemizin yer altı sularından elde edilmektedir. Kalite ve verimlilik konusunda hassas olan kişilere yerli üretim konusunda da muntazam bir duruş sunulmaktadır. Siz de kısa sürede suyu hem kahvaltınızın hem de yemek sofralarınızın vazgeçilmezi yapın. 

Uludağ markası suyun arıtılmasından başlayarak içime hazır hale getirilmesine kadar gerekli olan tüm denetimlerden geçirmiştir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.