logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Ülker Taç Kraker 24'lü 76 g

Ülker Taç Kraker 24'lü 76 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 26.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Ülker Taç Kraker

Küçük büyük demeden hemen herkesin severek tükettiği Ülker taç kraker paketler halinde satışa sunulmaktadır. Çay saatlerinin vazgeçilmez katığı olan taç kraker, günün her saatinde, açlığınızı gidermek için, atıştırmalık olarak tüketebilirsiniz.

Tuz oranının orantılı şekilde dağıldığı kraker ürünü, üzerindeki delik formuyla yemesi oldukça eğlencelidir. Çıtır tadıyla birlikte çayınızın yanında atıştırmalık olarak tüketeceğiniz kraker ürünü, sarı buğday rengiyle de sizi çocukluğunuza götürecek tadı, hala eskisi gibi korumaktadır.

Yıllardır tadından hiçbir özellik kaybetmeyen, büyük küçük herkesin severek tükettiği Ülker taç kraker, tuzlu kraker olarak da bilinmektedir. Tuzlu krakerlerden vazgeçmeyenlerin tükettiği efsanevi kraker, açlığınızı yatıştırmak için tüketebileceğiniz bir üründür.

Kitap okurken, deniz kıyısında, otobüste giderken, televizyon seyrederken, sevdiklerinizle sohbet ederken, çay saatlerinizde sohbetlerinizin tadı tuzu olacak tuzlu kraker; çantanızda, mutfak çekmecesinde, ofisinizde rahatlıkla tüketebileceğiniz bir üründür.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.