logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Ülker Pötibör Bisküvi Kakaolu 450 g

Ülker Pötibör Bisküvi Kakaolu 450 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 26.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Ülker Pötibör Bisküvi Kakaolu

Tam bir enerji deposu olan Ülker Pötibör bisküvi kakaolu 450 gr paketi ile satış reyonlarındaki yerini almıştır. Bisküvi kategorisinin en çok tercih edilen ürünleri arasında yerini alan ürün, açıldığı andan itibaren tazeliğini hissettirir.

Kuru ve serin ortamlarda muhafaza edilmesi gereken Ülker pötibör bisküvi kakaolu yapısıyla, çocukların en çok sevdiği lezzetler arasındadır. Açıldıktan sonra tazeliğini koruması için cam kavanoz içinde ya da kuru ve serin yerde muhafaza edilmesi gereken ürün, pasta ve tatlıların içinde kullanılabilirken, çayın yanına en güzel ikramlık olarak da verilmektedir.

Çay saatlerinin aranan lezzetleri arasında bulunan ürün, ofis çekmecenizde, çantanızda rahatlıkla yanınıza alabileceğiniz formdadır. Günün her saatinde tüketilebilen bu ürün, sütü sevmeyen çocuklarda bile, bisküviye süte batırarak yenmesi şeklinde, çocukların sütü daha çok benimsedikleri görülmüştür.

Çocuklarınıza sütü sevdirmek, çay saatlerinizi eğlenceli şekilde geçirmek için ikramlık olarak verebileceğiniz bu ürün için, www.bizimtoptan.com.tr sanal marketini tercih edebilirsiniz. Market reyonlarımızdaki tüm ürünleri inceleyebilir, istediğiniz ürünü, alışveriş sepetinize ekleyerek, online sipariş verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.