logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Ülker Napoliten Sütlü Çikolata 20'li 33 g
  • resm Ülker Napoliten Sütlü Çikolata 20'li 33 g
  • resm Ülker Napoliten Sütlü Çikolata 20'li 33 g

Ülker Napoliten Sütlü Çikolata 20'li 33 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 01.02.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Ülker Napoliten Sütlü Çikolata

Çocukluğunuzda tattığınız lezzetini hala koruyan Ülker napoliten sütlü çikolata korunaklı ambalajında satılmaktadır. Kırmızı paketi içinde gözünüze çarpan ince yapısıyla damakta hoş bir tat bırakan sütlü çikolata, ağızda erirken sizi alıp çocukluğunuza götürür.

Küçük kareler şeklinde ve tek lokmada yenen ve ince yapısıyla ağızda hemen eriyen sütlü çikolata, süt ve çikolatanın enfes harmanıyla üretilmektedir. Çocuklarınıza gönül rahatlığıyla verebileceğiniz ürün, özellikle kahvenin yanında ikramlık olarak sunabileceğiniz bir lezzettir.

Bir kutu içinde tek tek paketlenmiş şekilde satılan Ülker napoliten sütlü çikolata, el değmeden hazırlanmaktadır.

Tatlı krizinizin tuttuğu her an, elinizin altında bulmak isteyeceğiniz, efsane tadıyla çocuklarınızın da gönlünü yapabileceğiniz sütlü çikolata ürünü, incecik yapısıyla ağızda dağılırken damağınıza enfes bir tat bırakır. Günün her saati, parça parça tüketebilir, aynı zamanda sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.