logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Ülker Metro Multipack 5*36 g
  • resm Ülker Metro Multipack 5*36 g

Ülker Metro Multipack 5*36 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 01.02.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Ülker Metro Multipack

Tüketicilerle buluştuktan sonra kısa sürede hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan Ülker Metro Multipack Ülker markasının 28 ürününden biri. Üzeri yoğun kakao ile hazırlanmış çikolata ile kaplı. İçinde ise muhteşem bir karamel var.

“Enerji geliyorum demez” sloganı eşliğinde tüketicilere sunulan bu ürün enerji veren çikolata kaplamalı atıştırmalık çeşitlerinden biri. Bitkisel yağ kullanılarak üretiliyor. Ülker Metro Multipack 7’den 70’e herkesin severek tükettiği ürün çeşitleri arasında yer alıyor. Özellikle gençler bu lezzete bayılıyor.

Ürünü Bizim Toptan internet mağazasının çikolata kaplamalı kategorisinde bulabilirsiniz. paket şeklinde tüketiminize sunulan bu ürünün her biri 36gr. Çikolata kaplamalı kategorimizde farklı lezzetler de yer alıyor, mutlaka inceleyin.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.