logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Ülker Kellogg's Cornflakes Mısır Gevreği 650 g

Ülker Kellogg's Cornflakes Mısır Gevreği 650 g


Adet Fiyatı : 33,90 TL
Koli Fiyatı (10 Adet) : 339,00 TL
Birim Fiyat: 33,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 15.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Kellogg's Cornflakes Mısır Gevreği 650 g


Kelloggs Corn Flakes Mısır Gevreği ile kahvaltılarınıza ve atıştırmalıklarınıza harika bir lezzet kazandırmaya hazır mısınız?
Türkiye'de diyet yapmayı kolaylaştırmak için tam tutma yapıları yaygındır ve mısır gevreği örneklerini diyet programında istenilen şekilde sergilemek artık zor değildir.
Özellikle diyet yapanların yemek listelerinden çıkaramadığı çıtır gevrekler daha az kaloriye sahiptir. Ancak tahılın türüne bağlı olarak yüksek kaloriyede kadar ulaşabilir. Kelloggs Corn Flakes Mısır Gevreği tüketirken şekeri miktarına dikkat ederek yenilmesi tavsiye edilir.
Kâseden daha fazla mısır gevreği tüketirseniz kilo alırsınız. Ölçümlere dikkat etmek diyet yapan insanlar için önemli bir rol oynar. Bunun dışında sağlığınız üzerinde de önemli bir rol oynarlar. Doğru tüketildiğinde sağlıklı bir üründür.
Kahvaltılık tahılların tüm çeşitleri protein içerir. Vücudumuz, dokuyu onarmak ve yeni doku oluşturmak için proteinleri kullanır. Ayrıca kemik, kıkırdak ve kas sağlığı için proteinlere ihtiyacınız vardır. Bu nedenle günlük protein alımını sürdürmek için kahvaltılık tahıllar tüketilebilir. Hızlı bir kahvaltı için gönül rahatlığı ile tercih edilebilir bir üründür.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.