logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Ülker Çikolatalı Gofret Multipack 5*36 g
  • resm Ülker Çikolatalı Gofret Multipack 5*36 g

Ülker Çikolatalı Gofret Multipack 5*36 g

2 Paket üzeri 10,37 TL

Paket Fiyatı (5 Adet) : 12,96 TL
Birim Fiyat: 2,59 TL
Koli Fiyatı (120 Adet) : 248,89 TL 311,04 TL
Birim Fiyat: 2,07 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.01.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Ülker Çikolatalı Gofret Multipack 5*36 g

Ülker Çikolatalı Gofret Multipack

Çikolata lezzeti incecik gofret yaprakları ile buluşuyor ve ortaya çıkan bu lezzet kaynağı Ülker Çikolatalı Gofret Multipack adını taşıyor. Hem çocukların hem de yetişkinlerin severek tükettiği bu muhteşem lezzeti siz de mutlaka deneyin.

Ülker Çikolatalı Gofret Multipack ideal oranda çikolata kaplaması sayesinde eşsiz bir lezzete dönüşüyor. Ürün çıtır gofret yaprakları ile açlığınızı gidermek noktasında da beklentinizi karşılayabilir. Çünkü doyurucu ve tatlı ihtiyacını giderebilecek bir gofret.

Ambalaj içerisinde çikolatalı gofret bulunuyor. Her biri olan paket şeklinde tüketime sunulan bu ürün sadece tek tıkla kapınıza kadar gelebilir. Bu ürün Bizim Toptan internet mağazasının gofret kategorisi içerisinden temin edilebilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.