logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Ülker Çikolata Sütlü 12'li 30 g
  • resm Ülker Çikolata Sütlü 12'li 30 g

Ülker Çikolata Sütlü 12'li 30 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Ülker Çikolata Sütlü 

Süt ve kakaonun birleşiminden son derece lezzetli bir yiyecek ortaya çıkıyor. Ülker Çikolata Sütlü, içeriğinde bulunan kakao ve süt malzemelerinden dolayı, birçok faydayı bünyesinde barındırıyor.

Çikolatanın insan vücudu üzerinde rahatlatıcı bir etkisi herkesçe bilinmektedir. İnsan vücudunda rahatlamayı ve gevşemeyi sağlayan seratonin hormonunun salgılanmasında çikolatanın etkisi büyüktür. Süt ise kemik gelişiminde ve ilerleyen yaşlarda kemik erimesi rahatsızlığının önüne geçmede bir numaralı besin olarak karşımıza çıkar.

Çikolata ürünü paketinin açılmasından kısa bir süre sonra tüketilmesi gereken ürün grupları arasında yer alır. Serin bir yerde muhafaza edilmesi gerekir. Çikolata kategorisinde 32 Gr paketler halinde satışa sunulan çikolatayı, Bizim Toptan internet mağazasından uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.