logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Tuğra Karton Bardak 6,5 Oz 50'li Adet
  • resm Tuğra Karton Bardak 6,5 Oz 50'li Adet

Tuğra Karton Bardak 6,5 Oz 50'li Adet
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 01.03.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Tuğra Karton Bardak 6,5 OZ 50 Adet

Tuğra karton bardak 6,5 oz 50 adet ürününü kalabalık mekanlarda, kahve-çay-su veya herhangi bir meşrubat içimi için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu ürün kullan-at tarzındadır ve daha hijyenik bir tüketimi sağlar. Üretim aşamasında da el değmeden paketleme ve ambalajlama işlemleri gerçekleşir.

Karton bardak ürünleri özellikle çay ve kahvenin sıkça tüketildiği ofislerde, okullarda, kafelerde ve kalabalık mekanlarda tercih edilir. Gıda temasına uygun ürünler olmaları önemlidir. Genellikle hem sıcak hem soğuk ürünler için ideal bardaklardır.

Tuğra markası tarafından piyasaya sürülen bu ürünün üzerinde flexi-punch tekniği ile basılmış yazılar vardır. Estetik görünümleri ile de dikkat çeken karton bardaklarda Finlandiya kağıtları kullanılmaktadır. Bu kağıtların kalitesi yüksektir ve içecek tüketimi için uygundur.

Bulaşık yıkama derdi yaratmayan, kalabalık ortamlarda ortak kullanıma gerek bırakmayan bir üründür. Fonksiyonel ve pratiktir; bu nedenle birçok mekanda ürünü görmeniz mümkündür. Bir paketin içinde 50 tane karton bardak vardır ve her biri 6,5 oz hacmindedir. Bizim Toptan sitemizden çok ekonomik fiyatlarla toptan alım gerçekleştirebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.